ZSohbet Odaları ZSohbet Applet

Sohbet,Chat,Muhabbet,ZSohbet Siteleri,ZSohbet Temaları,ZSohbet Odaları ZSohbet Applet çoğu sunucularda bulunan yeni bir sohbet appleti sitelere giriş yapan kullanıcılara kolay kullanımlı arayüzü ile mobil telefonlar ve web üzerinden girişlerdede kolay bir şekilde kullanılan appletler yeni bir uygulama ve fiyat olarak insanlara yüksek gelen bir mevla olmasından dolayı malesef her sunucuda bulunmamaktadır.

ZSohbet Applet Bazı Özellikleri

HTML5 Mobil Uyumlu

SSL(HTTPS) Desteği

Özel Mobil ve Web Arayüz

Ident/Fullname Tanımlaması

Smiley Özelliği IRCD ve services komut desteği

IRC port güvenlik modülü

Yazı Tipi Özelliği Yazı Renklendirme

Sesli Mesaj Uyarıları

Hızlı Nick Bulma Seçeneği

Kanal Kayıtlama

Nick Şifresi Alanı

Nick Kayıtlama

Radyo Aç/Kapat

Özel Aç/Kapat

Seslenme Aç/Kapat

Giriş/Çıkış Aç/Kapat

Notice Aç/Kapat Saat Aç/

Kapat Kullanıcı Engelleme

Ekran Temizleme

Op Menüsü Mesaj önüne zaman damgası

ZSohbet applesi,nin en büyük avantajlarından birisi ise her site için ayrı ident ve fullname belirleyebilirsiniz. Aynı zamanda applet otomatik olarak mobilden girişler için belirlenen ident’in başına mobil tag eklemektedir. böylece kullanıcının hangi platform üzerinden giriş sağladığını kolaylıkla tespit edebilirsiniz.

Sohbet siteleri eski sohbet appletleri kullanıcıları için alışkanlık olsa gerek her gün girdikleri sitelerinde farklı bir bir applet görünce acaba kullanımı nasıldır diye merak edenlerde olmustur en azından ilk zamanlar bana tuhaf gelmişti eski appletlerden farkklı bir yönü kullanısı vardı  ikonları bile farklıydı dogrusu eski ikonları ben daha çok sevmiştim ve alıştığım eski appletle sohbet etmeyi dedimya alışkanlık meselesi insanın alıştığı şeylerden vaz gemçesi ve yenisine alışması zaman alıyor .

Her ne kadar alışamasamda sohbet chat sitelerinin büyük bir kısmında yeni appletlerin olması nedeniyle zamanla alışacgımdan ve eskiyi unutacagımdan eminim Benimtutkum.com sohbet sitesi henüz ZSohbet aplesine geçmedi nedeni ise insanların halen eskilerini bırakıp yenilerine alışamaması ama tahmin edersem zaman gelip Tutkum sohbet siteside eskilerin tamamen faaliyetten kalkmasıyla yeni aplete gecerek ziyaretçilerinin karsısına yeni yüzü ile çıkarak hizmetlerini  ortama ayak uydurarak sunmaya baslayacak zaman her şeyin ilacıdır diyoruz ve kalitesi seviyeli sohbet,leriyle sizlere huzurlu eglenceli vakitler gecirten arkadaslık sitemize bekliyoruz.

ZSohbet Odaları ZSohbet Applet

admin Ocak 1 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright 2022 © Chat, Sohbet, Muhabbet Sitesi Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım: QBilisim.Com

Sohbet Siteleri Sohbet Odaları Bizimmekan