Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda Türkiye Sohbet Siteleri,Türkiye Chat Siteleri,Avrupa Sohbet Siteleri,Avrupa Chat Siteleri,Mobil Chat,Mobil Sohbet,Bedava Sohbet,Bedava Chat,Ücretsiz Sohbet,Ücretsiz Chat,sohbet sitesi,Ücretsiz Radyo Dinle,Ücretsiz Oyun Oyna,Ücretsiz Mobil Sohbet,Ücretsiz Mobil Chat,Sohbet Odaları,Mobil Sohbet Odaları,Seviyeli Sohbet,Sohbet Odası,İslami sohbet,Mobil İslami Sohbet,Dini Sohbet Arkadaşlık Siteleri,Muhabbet Odaları gibi İnternet ortamlarında hizmet veren sitelerimize GOOGLE sayfalarına yazacagınız her kelimede bizlere ulaşabilirsiniz.

Benimtutkum.com sohbet sitesi sizlere seviyeli arkadaşlıklar kurabilmeniz, boş zamanınızı eğlenceli şekilde değerlendirebilmeniz, deneyimli dj`lerimiz aracılığı ile 7/24 aktif olan radyomuzu dinleyebilmeniz, istek isteyebilmeniz ve özel olarak kurulmuş olan kelime, oyun, yarisma, carkifelek, test, islamoyun, benimtutkum, gibi özel oyun odalarımızda zekanızı geliştirebilmeniz için hazırlanmış bir sohbet, radyo, eğlence sitesidir. Benımtutkum Sohbetin kalbi burada.

Türkiyenin tamamına ve Avrupa ülkelerinin tamamına kaliteli hizmetleri bulunan sitelerimizde her yaştan bay bayan ziyaretçilerimiz bulunmaktadır kişiye özel tüm arayışlarınıza hitap eden sohbet chat sitelerimizde seviyeli iletişimler kurularak arkadaş dost edinebilirsiniz.

Site kurallar geregi sohbet odalarımızda siyasi konuşmalar Türkiye Cumhuriyetini ve yönetimdeki kişileri eleştirmek yasakdır.

Türk toplumu olarak örflerimize ananelerimize sahip çıkan bir toplum olarak chat sitelerimizde ahlaki davranışların dışına çıkarak uygunsuz kelime kullanımları insanları rencide etmek küfür argo konuşmak kurallara aykırı olup olumsuz davranışlarda bulunan arkadaşların sitelerimizden uzaklaştırılacagınıda buradan beyan ederiz.

Hakkımzda bilmeniz gerekenler arasında sohbet chat sitelerimizde baska site isimleri vermek telefon numarası veya diger sosyal  paylaşım bilgilerini vermek yasaktır.

Ziyaretçilerimizin bilmesi gereken en önemli konu ise sitelerimizde genel yada özel odalarınızda yapacagınız ikili görüşmeler ve bu görüşmeler esnasında paylaşacagınız özel bilgiler sonucunda başınıza gele bilecen magduriyetlerinizden site yönetimi sorumlu tutulamaz.

Seviyeli sohbet kaliteli hizmet huzurlu eğlenceli güvenli bir sohbet ortamında bulunmak isteyenler için ender bulunan bir site olarak tüm dostları benimtutkum.com muhabbet odalarımıza davet eder hoş sohbetler dileriz.

Hakkımızda

Copyright 2022 © Chat, Sohbet, Muhabbet Sitesi Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım: QBilisim.Com

Sohbet Siteleri Sohbet Odaları Bizimmekan