Chat Sohbet Yeri Sohbetin kalbiyiz

Mobil Sohbet,Mobil Chat,Ücretsiz Sohbet,Chat Sohbet Yeri Sohbetin kalbiyiz, gerçek sohbet,gerçek chat,online sohbet,canlı chat,canlı sohbet hepsi burada yaşanıyor ve yaşatılıyor tutkumsohbet,tutkumchat ziyaretçilerine seviyeli sohbet yaparak boş vakitlerini eğlenceli bir şekilde geçirmelerini saglamakta.

Mevsim sohbet makalelerime yansıyor arkadaşlar sizlere bu itirafımı yapmadanda geçmek istemedim nasılmı yansıyor aylardan aralık mevsim kış ayı normal olarak ortalık kar kara kış olması gerekirken resmen bahar havası yaşıyoruz biraz soguk ve yagmurlu geçiyor ama yinede çogunluk günesli ve 12 derecelerdeyiz haliyle havaların mevsim degişiklikleri insanlara yanısıyor bendede bu durum aynı belki inanmayacaksınız bazen kafam çalışmıyor chat makalelerimi yazarken epey bir zorluk çekiyorum.

Birde sorunum galiba her gün site makaleleri site tanıtımı üzerinden yazmakdanda ileri geliyor hani derlerya insan her gün bal yese baldanda bıkıyor işte bendede aynısı oluyor neyse içimden geçenleride sizlerle paylaştıktan sonra sizlerle burada basıma gelen ilginç bir olayı anlatayım belki sizlerinde basına gelebilir en azından haberiniz olsun öyle bir olayla karşılastığınızda önlemini alırsınız.

Telefon Numarası İle Skyp Açma

Telefon Numarası İle Skyp Açma hemde baskasına ait br telefon numarası ile neyse konuya gireyim dün bir arkadaş aradı benm telefon numaram ile biri skyp açmış duyduklarıma inanamadım baska telefomdan denedim numaramı yazdım ve karşıma gerçekten bir yabancının çıktı skyp çıktı hemde istek göndermeden yazabiliyordum ve adamı ikaz ettim skyp telefon numarası silinmez ise savcılığa gideceğimi kendisine beyan ettim.

Ve aynı isimle facede aradım adamgerçekten kendi adı soyadı ile açmış ve ben ileride başıma gelecek olayları tahmin ettiğim için sabah uyanır uyanmaz ilk işim polisi arayıp durumu bildirmek oldu beklemeye gelmezdi neden numaramı kullandı neden skyp açtı bu işde bir ard niyet olmazssa zaten yapmazdı ve polisde aynısını dedi.

Polis tarafından incelenmeye alınıp takip edilecegini ve en kısa zamanda bu işin çözülecegi haberi beni biraz rahatlattı bu ve buna benzer olaylarda sanalın magduru olmak istemezsseniz sizlerde başınıza gelen olumsuz olayları bence polise bildirerek yardım isteyin bu  konuyuda burada bitiri iken sizlere muhabbetin.net,e hangi kelimelerde ulaşabilirsiniz onları yazayım.

Mobil Chat, Mobil Sohbet, Ücretsiz Sohbet, Ücretsiz Chat,sohbet sitesi, Ücretsiz Radyo Dinle, Ücretsiz Oyun Oyna,Ücretsiz Mobil Sohbet, Ücretsiz Mobil Chat, Sohbet Odaları,Mobil Sohbet Odaları, Bedava Sohbet, Sohbet odası,İslami sohbet, Mobil İslami Sohbet, Dini Sohbet gibi kelimelerden sizleri bekliyoruz.

Chat Sohbet Yeri Sohbetin kalbiyiz

Chat Sohbet Yeri Sohbetin kalbiyiz

admin Ocak 11 2022

“Chat Sohbet Yeri Sohbetin kalbiyiz” için bir yanıt

  1. Semih dedi ki:

    Tutkum sohbet odalarında emegi gecen her keze cok tesekkur ederim sohbet siteleri için en samimi dostluklar arkadaslıklar burda yasanıyor keyifli vede kaliteli sohbet ortamı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright 2022 © Chat, Sohbet, Muhabbet Sitesi Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım: QBilisim.Com

Sohbet Siteleri Sohbet Odaları Bizimmekan