Tutkum Sohbet Benimtutkum.com

Tutkum Chat,Online Sohbet,Online Chat,Tutkum Sohbet Benimtutkum.com, sohbet chat sitesi öncelikle neseli sohbetin degerli ziyaretçileri ve sohbet makalelerimi okuyan degerli dostlar cümleten selamlar saygılar hoşgeldiniz. Seviyeli sohbet vede kaliteli arkadaşlıkların başkenti olmaya devam ediyoruz, Edepli sohbet edenlerin mekanıyız.

Sosyal medya,sosyal paylaşım siteleri, chat muhabbet platformları  hepimizin en fazla vakitlerimizi geçirdigimiz ve dünyanın her yerinden bir çok insanlarla iletişime geçerek arkadaşlıklar kurduğumuz arkadaşlık siteleri ve ziyaretçileri yani bizler. Evet biz ziyaretçiler aslında bu siteleri faaliyete geçirenler millet eğlensin güzel zamanlar geçirsin ve arkadaşlıklar kursunlar amacı ile hizmet veriyorlar sözlerimdeki sitemden anlaşılmıştır.

Umarım yine ters giden bir şeyler oldugu ve olumsuz bir olaya şahit oldugum hepimizi ilgilendiren ve genel olarak hepimizin yaptığı eylem bugün tanık oldugum bu gerici olaydan söz edecegim. Sohbet odaları vede Sohbet sitesi gibi portallarda sıkca karşılaştıgımız durumlar olarak karşımıza çıkıyor. Asıl mesele Sohbet nasıl yapılmalıdır? Öncelikle bunu ögretmeliyiz.

Sohbet Chat Siteleri Ve Ziyaretçileri

Genel olarak bulundugum muhabbet odalarında konuşmaktan ziyade seyretmeyi tercih ediyorum zaten ne zaman sohbete katılsam istemez kendimi bir olayın içerisinde buluyorum bendemi var bir ugursuzluk insanlarmı fazla gergin bilemedim.

Konu bir kaç arkadaşın muhabbet odalarındaki karşılıklı konuşmaları karsıdan bakılınca arkadaş zannettiğim bu kişiler karşılıklı konuşmaları gayet samimi idi bu nedenle bende tanışıyorlar sandım neyse biri bir şaka yaptı sadece tek kelime karşıdaki bu şakayı kaldıramayıp ağır laflar etmeye başladı anladım ortam gerilecek siteden cıkacaktı zaten sen cık dedim neyse arkadaş çıktı gitti.

Lakin kalan kişi hırsını alamadı ve kendi yazdığı hakaret içerikli sözleri görmeden giden arkadaş hakkında yazmayadevam etti ve uygunsuz kelime kullandıgı için uyarıldı uyarıldıda bu seferde uyaran bayana ve bana sardı biz susup bir kenara çekilince oda susmak zorunda kaldı anladımki arkadaş epey gerginmiş ve hırsını çıkaracak günah keçisi arıyormuş.

Her zaman yazdıgım yazılarımda dile getirmekteyim insan ufak tefek şakaları kaldıramıyor her şeyi ciddiye alıyorsa takılmasın sanala diye sitelerde genel olarak toplu sohbetler yapılmakta bu nedenle kim kime ne diyor kim neye cevap veriyor haliyle takip etmesi zor.

Normal olarak düşünen bir insan bu gibi yerlerdeki iletişimlerinin bilincinde olması gerek hepimiz ayrı kültürlerden geliyoruz ve en önemlisi insanız hepimiz ufak tefek kelime hataları yapabiliriz ortada önemsenecek bir konu varsa tatlı dille uyarmak yerine asabileşerek çirkin sözlerle insanları kışkırtarak kavgaya yol açılıyor insan olmak saygıyı gerektirir hoş görülü olmayı gerektirir eğlenmek için faaliyette olan bu mekanlarda kimse egolarını tatmin edemez etmemesi gerekir karşınızdaki insanlara saygınız yoks en azından emege saygınız olsun.

Chat Sohbet Odaları

Tutkum Sohbet Benimtutkum.com

Tutkum Sohbet Benimtutkum.com

admin Ocak 10 2022

“Tutkum Sohbet Benimtutkum.com” için 4 yanıt

 1. Ayselcan dedi ki:

  Tutkum sohbet odaları olarak sizleri tebrik ederim çok seviyeli sohbet odaları en güzel dostluklar arkadasliklari burda gördüm kaliteli sohbet sitelerinin en iyisi sizlerde burda bulunmak istemiyormusunuz

 2. SeVda dedi ki:

  Tutkum sohbet odaLari sanaL ortamı reeL ortam haLine qetir mis bır mekaN…
  İnsanLara yakLasimLari ve sohbete bakış açiLari qeRcekten çok quzeL…
  Sayqi,sevqi,huzuRu ve mutLuLuqu buLabiLeceginiz çok ender yerLerden…
  BenCe herkes bu quzeL ve ozeL insanLarin oLdugu mekana qeLmeLi vede qitmemek üzere kaLmaLi…

 3. Huzur dedi ki:

  Kaliteli sohbet sitesi buna denir gerçek anlamda seviyeli sohbet ortamı olmuş en samimi dostluklar burda kazanılır benım tutkum sohbet sitesi gerçekten tutku su olacağınız bir sohbet odasi

 4. Gokce dedi ki:

  Cok begendigim bir sohbet sitesi seviyeli sohbet ortami sizleride bu ortamda gormek isterim benimtutkum sohbet odalari kaliteli sohbet sitesi basarilarinin devamini dilerim bu sohbet odasina herkezin gelmesini isterim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright 2022 © Chat, Sohbet, Muhabbet Sitesi Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım: QBilisim.Com

Sohbet Siteleri Sohbet Odaları Bizimmekan