İdeal Sohbet Chat Odalarım

Populer Sohbet,Bol Muhabbet,İdeal Sohbet Chat Odalarım,Benimtutkum.COM İdeal Chat Odaları,biz sohbet odaları olarak arkadaslık,muhabbet,eglence,oyun,yarışma,ve radyo dinleme hizmetlerimizle dünya genelindeki çeşitli ülkelerde yasayan sohbet kolik insanları bir araya getirerek sitemizde keyfli zamanlar geçirmelerine aracı olan Türkiye arkadaşlık sitesiyiz.

Benim tutkum sohbet platformu siz degerli ziyaretçilerimiz için kaliteli hizmetler sunmakta her gün çok sayıda insanlara ev sahipliği yapan sitelerimiz misafirliğiniz süresince sizlere sınırsız ve ücretsiz hizmetler sunarak odalarımızda hoş vakitler geçirmenizi saglamaktadır.

Günümüzde hepimizin hayatında büyük rol oynayan bagımlısı oldugumuz sosyal medya özellikle mobil uyumlu akıllı telefonların çıkmasıyla daha fazla kullanılır hale geldi telefonlar çıkmadan önce belkide bu kadar yaygındegildi yada insanlar kısıtlı kullanmaktalardı.

Bilgisayarlardan sosyal medya kullanımı sadece internet sayfalarında yer alan sitelerden ibaretti ve sabit olarak evlerimizde bulunan bu cihazla girmek hele ailelerimizin evde bulundugu sürede bu denli kolay olmuyordu çoğu insan kacak kullanım yapmaktaydı özellikle bayanlar birde evli iseler bu kısıtlı kullanım gizli kullanım sadece esler eve gelene dek oluyordu.

Telefonların piyasaya çıkması sosyal medya,nında gelişmesine neden oldu bilgisayardaki gibi bir kac ilem görmüyor aksına bir çok işlem görülmete olan telefonlarımıza bir çok iletişim aracıına indirerek buradanda çok sayıda sosyal medya kullanır olduk.

Tekneloji yıldan yıla büyük bir hızla gelişiyor gelişmesinede öte yandan insanlar modern olmak yada sosyalleşmek yerine asosyalleşmenin yolunda hızlı adımlarla hata kosar adımlarla ilerliyorlar bu durumları insanlardaki bu denli sanal bagımlısı olduklarını gördükçe acaba tekneloji bu kadar ilerlemeseydi dahamı iyi olurdu diyoruz.

Genellikle sanalı gercek hayatlarından fazla önemseyen inanlar için aile hayatları aile düzenleri özel hayat diye birşey kalmadı herşey desifre oldu ve okula giden ögrencilerde bile gerileme saglayan sosyal medya kullanımı durumun ne kadar ciddi  boyutlarda oldugununda kanıtıdır .

İnsanlar arkadaslıklarını sanalda yasamakta asklarınıda bu ortamlarda yasamakta hatta evlilik arayışlarını bile sosyal medyada tanıstıkları insanlarla gerçekleştirme hayaller isterizki hepinizin hayalleri gerçek olsun mutlu olun deriz ama bunun imkansız oldugunu göstere  o,kadar hayal kırıklıkları varken bu sözün ne derece inandırıcı oldugunuda siz degerledirin.

İdeal Sohbet Chat Odalarım

 

 

admin Aralık 19 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright 2022 © Chat, Sohbet, Muhabbet Sitesi Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım: QBilisim.Com

Sohbet Siteleri Sohbet Odaları Bizimmekan