Duygusal Şiirler Sohbet sozleri

Aşk siirleri, Duygusal Şiirler Sohbet sozleri, kaliteli sözler, Aglatan şarkılar, Sohbet, Sohbet sozleri, Aglatan şiirler, Anlamli sözler, özlü sozler, Aşka dair, kaliteli sohbet, Sohbet şiir, Şiir sokakta, Sokak şiirleri, araba sözleri, Aradıgınız tum sözler kaliteli sozler aşk sözleri ibretli sözler hepsını bulacagınız Aşk şiir sitesi Benimtutkum.Com sizlere daha guzel sozler yazmak için yayın hayatına başlamış Sohbet eglence Şiir sitesidir.

Tutkum Sohbet odaları duygusal şiirler duygusal sözler ve muhabbet chat ortamı olarak yayın hayatına devam etmektedir. Artık insanlarımızın bir çoğu ozlu sözler, Şiirler Aşka dair paylaşımlar yapmak istemektedir. Bizlerde üyelerimizin hem Sohbet chat yaparken istedikleri sözleri paylaşacagı bir platform oluşturmak istedik.

Aşka Dair Sözler Kaliteli sohbet sozleri

Geceye ay düşer, aklıma gözlerin Bu nasıl özlemek ? Özlemek ne demek Ucu bucağı yok, dibi sonu yok, koyusundan özledim Fırtınalar koparıyor gözlerim. Ve gözlerin aklıma mühür Özlemek ne demek? En delisinden, sonsuzundan, akla zarar deliye kâr. Özledim

Acılar İnsanı Daha Güçlü Kılar Dediler ; Başladık Her Şeye Eyvallah Demeye Gidene Eyvallah… Yorana Eyvallah… Kırana Eyvallah… Yerden Yere Vurana Eyvallah Dedik. Ne Çok Alttan Aldık Her Sözü ; Ne Çok Tahammül Ettik… Güçlü Olalım Derken ; Suçlu Olduk… Göz Ardı Edildik… Velhasıl-kelam… Hüzne Hüküm Giydik… “Suratlarımızla Beraber Yüreklerimizi de İdam Ettik… Biz ,… KendimizeYazık Ettik

Deniz Seki – Aşk dinle

azı kadınlar daha çok sever pencere kenarlarını, balkon demirlerine yaslanıp uzaklara dalmayı. Onların düşleri, tasaları, bekleyişleri, aldanışları,adanmışlıkları, hayal dünyaları daha derin, daha uçsuz bucaksız kanımca. Küçük keyifler de büyük hüzünler de hep o cam kenarında yaşanıyor. İçli şarkılar fısıldıyorlar yorgun dudaklarıyla. Ah o “bazı kadınlar” bir güvercin hassasiyetinde ince yürekleriyle bu dünyadan sessiz sedasız geçip gidiyorlar.

Duygusal Şiirler Sohbet sozleri

Duygusal Şiirler Sohbet sozleri

Kaliteli Sohbet söyleşileri

Avrupa sohbet portallarında kimsenin yapamadıgını yapmak için böyle bir içerik hazırladık. Sohbet odaları içerisinde insanlar aynı Sohbet muhabbet biçimlerinden bunaldığı için degişiklik olmasını istiyor. Sohbet tutkum ailesi olarakda sevdiğiniz şarkıları şiirleri aynı portal içerisinde gönul rahatlıgı ile paylaşabilmeniz için Sohbet ve Şiir aynı mekan içerisinde buluşmasını istedik. Radyo sohbet sitesi, Müzik eğlence ortamı, Alem sohbet odaları, Sohbet sitesi, tutkulu sohbet, ideal dostlukların yaşandığı en iyi Chat sitesidir.

admin Aralık 31 2021

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright 2022 © Chat, Sohbet, Muhabbet Sitesi Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım: QBilisim.Com

Sohbet Siteleri Sohbet Odaları Bizimmekan