Cuma mesajları Dini Sözler 

Dini sözler, İslami sözler, Tebrik mesajları, Cuma mesajı, Cuma mesajları Dini Sözler, Dini sohbet odaları, Kandil mesajları, İslami sohbet sitesi, Dini bayram mesajları, Dini günler nelerdir, Dini bayramlar nelerdir, Dini sohbet, Dini chat, İslami sohbet, İslamı chat, Cuma sohbetleri, İslami Muhabbet sitesi, Cuma sohbeti, Bayram mesajları, Dini chat odaları, Resimli cuma mesajları, Bir çok insan cum günü ve dini günler yaklaştıgında bi tebrik ve mesaj telaşı başlıyor, Aslında buda çok dogru deılde insanları sevdiklerimizi dostlarımızı sadece bir bayram günüdemi yada kandil günündemi hatırlamamız gerekir. Şu an günümüzde artık iletişim çagında oldugumuz için her kez elindeki android cihazlardan bir birlerini arayıp soruyolar, Aslında yüz yüze gelerek hal hatır sorulmalı insanların tebessümleri bir birlerine değmelidir.

Dini islami sözler Cuma tebrik mesajları  

Umutsuz kapılar vardır açılmaz, Rabbimin kapısı büyüktür, kapanmaz… Sen umudunu kaybetme Rabbim kulunu bırakmaz Hayırlı Cumalar.

Önce yollar uzanır hakka yürümek için, tomurcuklar güller açar onu görmek için, dua eden biri var senin için. sende dua et ALLAH için. cumanız mübarek olsun.

Yɑ Rɑbbim; bu mübɑrek cumɑ günün yüzü suyu hürmetine biz ɑciz kullɑrın ne derdi vɑrsɑ, ne sıkıntısı vɑrsɑ; dertlilere devɑ, hɑstɑlɑrɑ şifɑ, borçlu kullɑrınɑ edɑlɑr nɑsip et Yɑ Rɑbbim Kandiliz Mübarek olsun.

Lailahe illallah selalar duası için, Muhammedün Resullullah arşı ala gölgesi için hastalara şifa, dertlilere deva, borçlulara edalar ihsan eyle Ya Rabbim Hayırlı Nurlu Cumalar.

ALLAH’ım! Bizleri rahmetinin o engin lütfuyla bağışla, bize merhamet et. Bize hidayet ver ve sırat-ı müstakimden ayırma.
Hayırlı Güzel Cumalarınız olsun İNŞALLAH

Yaradanın ”affına” RESULÜNÜN ” sevgisine” cennetin en güzel” köşesine” mazhar olabilmeniz dileğiyle Berat Kandiliniz Mübarek olsun.

Ey Rabbim, gönlüme genişlik ver. İşimi kolaylaştır. Dilimdeki tutukluğu çöz-tâ ki sözümü iyice anlasınlar. Tek kurtuluşumsun dua’m. Seni yüreğimden dilime düşürüne hamd olsun Cumanız Mübarek olsun.

Resimli Kandil Mesajları 

Melekler daima duacınız olsun. Yüreğiniz ferah, ilhamınız bol olsun. Sevgili peygamberimiz, şefaatçimiz olsun. Miraç kandiliniz mübarek olsun.

Kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun saadetler hepimizin olsun ne kurulan bağlar bozulsun, nede dostlar unutulsun Berat Kandiliniz Mübarek olsun.

Bütün kapıların anahtarlarını kendinde bulunduran Allah’ım. Hakkımızda en hayırlı kapıyı aç Kadir Geceniz Mübarek oLsun.

Cuma mesajları Dini Sözler

Cuma mesajları Dini Sözler

Cuma mesajları Dini Sözler

 

 

admin Ocak 12 2022

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright 2022 © Chat, Sohbet, Muhabbet Sitesi Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım: QBilisim.Com

Sohbet Siteleri Sohbet Odaları Bizimmekan