Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Güvenilir ücretsiz Sohbet sitesi.

Aşk sözleri Benim Sayfam

aşk sözleri, duvar yazıları, kaliteli sozler, aşka dair, anlamlı şiirler, Şiir, duygusal şiirleri, duygusal sözler, şiir sokakta, tutkum şiirleri, benim şiirlerim, sizden gelen şiirler, benim sayfam, tutkum sohbet, kaliteli sohbet, benim sohbet, Dugusal şiirlerin adresi kaliteli sohbet mekanı olan Benimtutkum.com Sohbet eglence şiir sitesi Sizlere duygusal sözlerı ortamı sevdiklerınıze güzel şiirler hediye etmenız için hayata gecmoş olan Sohbet paylaşım Sitesidir.

Aşk şiirleri : İnsanın içinden, “Merhaba”lar geçiyor zamanlı – zamansız. Merhaba…kuşlar Merhaba .. böcekler merhaba yavru ördekler merhaba dünya gusel bir kalpte olmak negusel gözleri Işıl Işıl hayran hayran sana bakan bir çift savdali göz göz bebeklerinin için görmek kendini sımsıcak hissetmek sıcak bir merhaba demek

O gözler bekler hasretle senin gelmeni açmış kanatlarını sarmak için sımsıcak

Huzurlu Akşam olunca adım atar avludan içeri özlemek böyle bişey demek kalp bir güvercin gibi uçar akşama kadar ve oavludan içeri girince yurgun yuvasına konar yuvası sonsuz mutlulukla karşılar onu sarıp sarmalar

Bazan bir bakış olur bazen bir gülüş bazen bir söz ( seni seviyorum)

Anlamlı şiirlerin ve sözlerin adresi olan Benım tutkum Sohbet eglence şiir sitesi her gun yeni şiirlerle sizlerın karşında olmaya devam edıcektır.

Aşk şiirleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*

Sohbet Sohbet chat Seviyeli sohbet